Bilgisayar Kontrollü Anahtar Kesme Makinesiİl olarak İtalyan firması olan Silca yapmıştır. Yerli üretici olan Kurt Anahtar A.Ş. Bilgisayar kontrollü anahtar kesme makinesi elektronik kart tasarımı yazıl


Bilgisayar Kontrollü Anahtar Kesme Makinesi


Proje Sahibi


Kurt Anahtar A.Ş.


1967 Yılında Adana'da Nazmi KURT tarafından kurulan Kurt Anahtar yarım asırlık deneyimi ve uzman personeli ile imalat, satış ve servis faliyetlerini titiz bir şekilde sürdürümektedir. Anahtarcılık ile başlayan iş hayatımız, anahtar makinesi imalatı, anahtar ve kilit toptan satışı ve bir çok firmanın bayiliği ile büyümektedir. Firmamız devamlılık içerisinde kaliteli ve seri üretim için gerekli olan CNC tezgahlarını da devreye alarak üretime hız vermiştir.

Fikir


İl olarak İtalyan firması olan Silca yapmıştır. Yerli üretici olan Kurt Anahtar A.Ş. Bilgisayar kontrollü anahtar kesme makinesi  elektronik kart tasarımı yazılım otomasyonu firmamız geliştirmiştir. Elektronik anahtar kesim makinesı; motrise ve bit double bit  pin ve pump anahtarları için olup prima lazer  çok sayıda operasyon ve otomatik olarak test etme işini yerine getirmektedir. Dönebilen kıskaç için doğru pozisyon çok sayıda rehberlerin doğru pozisyonlarında ideal çalışma koşullarının ayarlanması,anahtarın tipine göre gerekli programın seçilmesi, prima lazer maksimum doğrulukta orijinal anahtar kesimleri kullanılmaktadır.
 
iletiim