Uzaktan Isı Nem Kontrol SistemiIsının vede nemin duyarlı olduğu tüm alanlarda kullanılan bu teknolojimiz.Uzaktan Isı Nem Kontrol sağlayarak otomasyon ile birlikte anında müdahale etmesini....


Ülkemizde yeni yeni kullanımı yaygınlaşmaktadır.Uzaktan ısı nem kontrol sistemi, su depolarında,dolplarda,eczadepoların,hangarlarda, fabrikalarda, kısaca sıcaklıktan ve de nemden etkilenen tüm alanlarda kullanılmaktadır.Bu sistemle birlikte uzaktan ısı kontrolü,uzaktan nem kontrolü sağlar, otomasyonunuza entegre edilmektedir. Bu verileri gprs,msm, mobil ile veritabanına database yazakta, bun değerleri rapor etmektedir.Bu değerler grafiksel olarak çıktı alabilirsiniz.İnternet tabanlı yazılım otomasyon sistemimizle birlikte web tabanlı kontrol sağlaya bilirsiniz.


Bu sistemle birlik firmamız olan Tura Teknik Ltd.Şti. Arge çalışmalarını başarıyla gerçekleştirdi. Şuan proje kullanımda olmakta gidinilmesi zor olan yerlerde uzaktan saat okuma teknolojisi bu probleme çözüm olmaktadır. Uzaktan su sayacı okuma teknolojisinin resimlerini güvenlik sebebiyle yayınlamadık. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız iletişime geçiniz.
iletiim